0
Twój koszyk jest pusty.

Borelioza - choroba o wielu twarzach - konsekwencje zdrowotne, leczenie, odszkodowania


Sprawdź czy należy ci się odszkodowanie za boreliozę!

Maksymane wypłaty, które już wypłacono wynoszą w Polsce do 80 900,-zł na jednego chorego!

Prowadzimy też kampanie szkoleniową, sprawy związane z:

  • profilaktyką boreliozy
  • diagnostyką boreliozy
  • leczenie boreliozy metodami naturalnymi
  • pełne procedury odszkodowawcze - bez opłat wstępnych

Sprawdź, czy jesteś chory na boreliozę!

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

MAŁGORZATA KAMIŃSKA

Specjalista Elektronicznej Biofunkcjonalnej Organometrii

BORELIOZA

Konsekwencje zdrowotne - leczenie i odszkodowania

tel. 606371592

bioterapie.boreliozy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ostatnio źle się czujesz? Odczuwasz zmęczenie, bóle mięśni, stawów, bóle głowy, otępienie? Masz zaburzenia wzroku, drętwienie lub mrowienie kończyn? Można długo wymieniać, ponieważ choroba, jaką jest borelioza może przybierać różną postać…  
Przyczyną boreliozy jest bakteria z rodzaju krętków – Borrelia burgdorferi (lub gatunki pokrewne) przenoszona przez zwierzęta – na ogół kleszcze. Bakteria ta może przeniknąć do każdego narządu i układu człowieka, choć początkowo chory nie zdaje sobie z tego sprawy. Najczęściej atakuje układ kostno-stawowy, nerwowy oraz układ krążenia – głównie serce - prowadząc do rozwoju chorób przewlekłych. Z powodu wielu uszkodzeń powodowanych inwazją krętków chory może cierpieć na trudne do zniesienia bóle, paraliż, zmęczenie, zaburzenia neurologiczne, psychiatryczne i kardiologiczne… Niezdiagnozowaną boreliozę łatwo pomylić z innymi chorobami - w tym z chorobami psychicznymi.  
 Liczba rozpoznawanych przypadków boreliozy w Niemczech sięga 900 000 rocznie. W naszym kraju – wg danych PZH –  w 2011 i 2012 r. zarejestrowano ich zaledwie 9 003! PZH przyznaje, że to tylko kropla w morzu prawdy o rzeczywistej liczbie chorych.  Lekarze w dalszym ciągu nie potrafią rozpoznawać  tej choroby. Testy laboratoryjne nie dają pewności.  Objawem wstępnym infekcji  nie zawsze jest zaczerwienienie w kształcie pierścienia wokół miejsca ugryzienia przez kleszcza.  Wielu chorych latami zmaga się z chorobą, która potrafi zrujnować życie.  A diagnoza to dopiero początek. A co z leczeniem? Tu powstaje kolejny mur dla medycyny  konwencjonalnej, ponieważ antybiotykoterapia działa tylko do 6 miesięcy od zarażenia.  Później, kiedy Borrelia się już „zadomowi”, przyjmuje różne formy przetrwalnikowe i jest wyjątkowo oporna na działanie antybiotyków.  
Jeśli ugryzł cię kleszcz lub cierpisz na trudne do wyjaśnienia dolegliwości – szukaj  ich przyczyny. Duże możliwości diagnostyczno – terapeutyczne daje diagnostyka elektropunkturowa i terapia biorezonansowa.  To metoda, w której wykorzystuje się częstotliwości falowe do stymulacji organizmu.  Aby terapia była skuteczna, należy pamiętać, żeby była wykonywana  przy pomocy urządzeń  z certyfikatem medycznym (wiele urządzeń wykorzystywanych do terapii biorezonansowej nie posiada żadnych certyfikatów poza gwarancją bezpieczeństwa elektrycznego) i przez  osobę do tego uprawnioną.

 

Zadzwoń! Udzielimy Ci wszelkich informacji!

tel. 606-371-592