0
Twój koszyk jest pusty.

Detoksykacja


"Nie wystarczy jeść - trzeba jeszcze się odżywiać".

Posłuchaj wypowiedzi specjalisty na temat oczyszczania organizmu...

 

Czy wiesz jakie mogą być objawy prawidłowo przebiegającej detoksykacji?

 

 

Zamawiam!
Zamawiam!

Alveo - kompleksowa terapia adaptogenna

 

Wodny ekstrakt z 26 świeżych roślin - doskonale reguluje metabolizm, obniża poziom cukru, podnosi odporność, usuwa alergie,  oczyszcza i wzmacnia organizm. Wywiera bardzo korzystne działanie na przewód pokarmowy. Oczyszcza i regeneruje jelita, eliminuje złogi. Wspomaga bardzo wydajnie usuwanie kamieni nerkowych. Oczyszcza i wzmacnia wątrobę. Suplement polecany przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii, Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej. Polecany dla osób w każdym wieku - również kobiet w ciąży. Butelka to 950 ml - pijąc dawkę profilaktyczną wystarcza na miesiąc. Minimalny okres stosowania 3-4 miesiące.

 

135,-zł     Zamawiam        

 

Przejdź do sklepu

Take a plaster
Plastry detoksykacyjne
Plastry detoksykacyjne

Take a Plaster - pogromca toksyn

 

 

Take a Plaster to produkowane zgodnie z wymogami GMP plastry z ekstraktami z octu drzewnego. Plastry są ekskluzywnym produktem, wspomagającym naturalne wydalanie toksyn z organizmu. Właściwości detoksykacyjne plastrów skierowane są głównie na układ limfatyczny - można je stosować z powodzeniem w miejscach skupienia naczyń limfatycznych, jak: okolice barków, kolan, bioder. Nieefektywne natomiast jest zastosowanie ich na powierzchnie małych stawów lub pleców,  gdzie sieć naczyń limfatycznych jest najmniejsza. Najbardziej efektywne jest stosowanie na podeszwy stóp, gdyż właśnie tam znajduje się najwięcej punktów, przez które mogą być wydalane toksyny z organizmu.Plastry mogą byś używane na miejsca bolesne i opuchnięte - pomagają usuwać opuchliznę i usuwać toksyny powstające w wyniku stanu zapalnego. 

 

Plastry z ekstraktem z octu drzewnego są całkowicie naturalne, bezpieczne i proste w użyciu. Nawiązując do tradycji chińskiej, plastry pomagają oczyścić organizm człowieka ze zbędnych produktów w bezproblemowy i bezbolesny sposób.

 Na kolor plastra po zastosowaniu wpływa m.in. stan zanieczyszczenia organizmu, czy intensywność pocenia się. Po regularnym używaniu może sukcesywnie stawać się jaśniejszy, ze względu na poprawę kondycji organizmu.

 

 

Pełny skład Take a Plaster

 

Ekstrakt octu drzewnego, ekstrakt octu bambusowego, dekstryna, sproszkowany pancerz skorupiaków, witamina C, turmaliny, włókna roślinne.

 

 

Powiedzieli o Take a Plaster

 

Dr Jaromir Bertlik
„Po latach badań i sprawdzeniu wszystkich ważnych faktorów, zdobyciu niezbędnych certyfikatów, powstał nowy produkt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały proces produkcyjny jest wnikliwie i na bieżąco monitorowany. Produkt jest przygotowany wyłącznie z naturalnych składników. Podczas szczegółowych badań została potwierdzona jego efektywność w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Podstawowym składnikiem plastra detoksykacyjnego jest ekstrakt z octu drzewnego, który działa dobroczynnie na organizm człowieka. Najważniejszym zadaniem Take a Plaster jest zmniejszenie ilości ciężkich metali, krążących wraz z krwią i limfą po naszym organizmie. Ciężkie metale są powodem m.in. wielu problemów neurologicznych oraz psychicznych. Mogę zaręczyć, że Take a Plaster pomaga utrzymać dobrą kondyncję, czego każdy może doświadczyć.” 
 

 

Prezentacja Take a Plaster

 

 

                  75,-zł.  Zamawiam