0
Twój koszyk jest pusty.

Laminina - jak działa?


LAMININE - FORMUŁA ŻYCIA, ZDROWIA I MŁODOŚCI

Brak ograniczeń wiekowych. Brak skutków ubocznych. Brak przeciwwskazań.

Nasze ciało ma zdolności do samoleczenia wykorzystując to, co już znajduje się w naszym organizmie. Jednakże nasze zapasy mogą być wyczerpane przez ubogą dietę, brak ćwiczeń oraz nasze skłonności genetyczne. Uszkodzone tkanki, komórki i organy naszego ciała potrzebują aminokwasów, witamin, minerałów i innych składników odżywczych do pomocy w leczeniu i rekonwalescencji. Jeżeli jesteś narażona/y na stres i działanie zanieczyszczeń środowiska, Twoje komórki mogą być niszczone i przywrócenie ich do stanu zdrowia jest uzależnione od tego, co dostarczasz swojemu ciału.

Wielu naukowców wierzy, że Stwórca ziemi i wszystkiego co się na niej znajduje, zapewnił nam naturalne środki i substancje, które mogą ze sobą współpracować w procesie leczenia.

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) i aminokwasy są naturalnymi substancjami istotnymi dla naszego organizmu.

Dzięki nowoczesnej technologii, naukowcy odkryli nowy sposób na pozyskiwanie i łączenie tych składników. Ten sposób to Laminine, która jest w pełni naturalnym i odżywczym produktem, który zawiera bardzo istotne witaminy i mikroelementy. Posiada opatentowaną formułę w postaci perfekcyjnej kombinacji życiodajnej odżywki, którą potrzebuje nasz organizm do odbudowy i regeneracji.

Laminine jest idealnym połączeniem 22 aminokwasów, minerałów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i (FGF) czynniku wzrostu fibroblastów.

Jest formą naturalnego adaptogenu, pomagającego w tworzeniu homeostazy (równowagi – zdrowia). Regeneruje starzejące się komórki odżywiając je oraz podtrzymuje proces ich odbudowy. Włącza mechanizmy naprawcze, przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Laminine jest unikalnym i jedynym źródłem czynnika wzrostu fibroblastów (FGF) dostępnym na rynku.

Czy kiedykolwiek zastanawiała/eś się, dlaczego organizm dziecka rozwija się tak dynamicznie? Lub w jaki sposób młodzi ludzie błyskawicznie odzyskują energię? A czy wiesz, dlaczego dzieci są w stanie tak łatwo  zapamiętać szczegóły, nieprawdopodobnie szybko uczą się mówić  i w lot przyswajają sobie język obcy?

Odpowiedź leży w związku, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju embrionalnego. Ten czynnik nazywanym Czynnikiem wzrostu fibroblastów (FGF). W postaci naturalnej występuje w łożysku matki. Po urodzeniu z biegiem czasu  jego ilość maleje i praktycznie całkowicie zanika z osiągnięciem 21 roku życia.

Nasz organizm nie jest zdolny do samodzielnej produkcji własnego FGF, w związku z tym musi go pozyskiwać z zewnątrz.

FGF jest niezbędne dla prawidłowego kształtowania organizmu.

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) trafiając do organizmu kieruje substancje odżywcze do komórek macierzystych wspomagając naprawę uszkodzonych tkanek i organów naszego ciała.

FGF:

 • Jest pomocny w tworzeniu komórek macierzystych oraz szybkim leczeniu mięśni i urazów.
 • FGF niszczy mutageny - zwłaszcza w chorobie Huntingtona i Alzheimera.
 • Zarządza współpracą wszystkich substancji: witamin, minerałów, aminokwasów w celu regeneracji organizmu.

Jedną z funkcji FGF jest łączenie neuronów w mózgu, co jest niezbędne przy takich schorzeniach jak:

            

 • demencja starcza,
 • choroba Alzheimera,
 • choroba Parkinsona,
 • autyzm,
 • schizofrenia,
 • osłabienie pamięci i koncentracji.

FGF pomaga również w szybkim:

 • odzyskaniu sprawności ruchowej,
 • poprawie wzroku,
 • likwidacji depresji,
 • normalizacji ciśnienia krwi,
 • zmniejszeniu bólu artretycznego stawów,
 • regeneracji tkanek.

Obecny w preparacie FGF może regulować również wiele innych procesów w organizmie min. przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w Twoim ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej. 

Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) jest  jak architekt projektu i kierownik podczas budowy. Instruuje pracowników noszących cegły, aby prawidłowo umieścili je tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Czym jest Laminine?

Swoją nazwę preparat LAMININE uzyskał między innymi od cząsteczki białka o nazwie laminina, która jest cząsteczką białka w każdym ludzkim organizmie, znajdująca się w przestrzeni międzykomórkowej. Każda najmniejsza komórka człowieka łączy się z laminine.

Laminina składa się z trzech łańcuchów połączonych ze sobą za pomocą wiązań di-siarczkowych, które układają się w kształt krzyża. Swymi trzema krótkimi "gałązkami", laminina „trzyma” inne podobne cząsteczki, tworząc swoisty fundament, natomiast dłuższą częścią łączy się z komórkami - faktycznie mocując w ten sposób organy do "podstawy". Laminina jest życiowo niezbędna, ponieważ praktycznie "skleja" wszystkie organy w jedno - ciało.

Preparat Laminine wpływa na poziomy: fizyczny, mentalny i emocjonalny, podobnie jak cząstka białka pod nazwą laminina integruje cały nasz organizm w jedną całość.

DZIAŁANIE LAMININE

Laminine zawiera aminokwasy, witaminy i minerały niezbędne dla naszego organizmu, które w połączeniu z opatentowanym czynnikiem wzrostu fibroblastów (FGF), kieruje do komórek, aby regenerować uszkodzone tkanki i organy.

Obecny w preparacie FGF może regulować również wiele innych problemów w organizmie. Wpływa na regenerację narządów, eliminuje problemy natury psychicznej oraz problemy z pamięcią. Udowodniono, że Laminine zwiększa poziom serotoniny wpływając korzystnie tym samym na stan emocjonalny, dzięki czemu likwiduje objawy depresji. Właśnie dlatego, nawet już po krótkim czasie widać znaczące rezultaty zażywania preparatu.

Laminine aktywizując potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala radykalnie polepszyć nasz zdrowie. Regularne stosowanie Laminine:

 • Redukuje stres i napięcie
 • Normalizuje sen
 • Reguluje poziom serotoniny, kortyzolu (stres)
 • Normalizuje ciśnienie
 • Reguluje poziom cukru we krwi
 • Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu
 • Polepsza pamięć i koncentrację
 • Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną
 • Wzmacnia odporność i dodaje energii
 • Wzmaga produkcję kolagenu w skórze, redukuje oznaki starzenia (zmarszczki)
 • Reguluje spalanie tłuszczu
 • Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym obciążeniu
 • Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni
 • Zmniejsza ból
 • Zwiększa libido
 • Reguluje poziom testosteronu u mężczyzn
 • Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)
 • Polepsza ogólne samopoczucie

Laminine jest w 100% oczyszczonym preparatem na poziomie farmakologicznym, a każdy składnik jest zbadany pod względem jakości i bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognized As Safe). Laminine jest produkowane w Stanach Zjednoczonych, według surowo określonych przepisów FDA, GMP i Halal.

REGENERACJA

Badania wykazały, że Laminine sprzyja polepszeniu funkcji neuronów w mózgu, wzrostu ilości aminokwasów i peptydów w komórkach oraz pojawianiu odpowiednich komórek macierzystych do regeneracji organizmu.

Innymi słowy, FGF przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w Twoim ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej. Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

W okresie, kiedy nasze komórki aktywnie regenerują się, zaczynamy dostrzegać, że nasza skóra nagle się odmłodziła, wzrok się poprawił, a włosy stały się gęstsze, mocniejsze i jedwabiste w dotyku. Rosną szybciej i wracają do swojego naturalnego koloru. A nasza skóra wygląda tak, jakbyśmy byli po liftingu.

W ciągu ostatnich lat prowadzone były liczne badania kliniczne oraz doświadczenia użytkowników, które wykazały niezwykłą regenerację i poprawę u osób cierpiących na różne dolegliwości. Według użytkowników Laminine, rekonwalescencja  powrót do zdrowia, jest szybko odczuwalny przy regularnym zażywaniu tego preparatu. Niektórzy nawet stwierdzili niezwykłe ożywienie w mniej niż tydzień.

Podczas zażywania tego suplementu, narzędzia do naprawy organizmu integrują się, aby regenerować konkretną część Twojego ciała. Ich zadaniem jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek, bez względu na to gdzie się one znajdują.

Skład LAMININE (1 kapsułka):

- OPT9 (tm) opatentowana formuła - 620 mg

- Wyciąg z zapłodnionego jaja w dziewiątym dniu inkubacji

- Proteiny morskie (chrząstka płetwy rekina)

- Fito-proteiny (fermentowany groch żółty)

- Krzemionka

- Stearynian magnezu