0
Twój koszyk jest pusty.

Magnetostymulacja


Rehabilitacja w domu...
Rehabilitacja w domu...

 Chcesz...

Przyspieszyć proces leczenia i rehabilitacji...

Zmniejszyć ilość przyjmowanych leków...

Przywrócić sprawność i dobre samopoczucie...

Poprawić jakość snu lub pozbyć się skutków wyczerpania psychofizycznego...

Podnieść odporność swoją i swojej rodziny...

 

Gabinet BIO-TERAPIE wykorzystując urządzenia

z rodziny VIOFOR JPS daje ci taką możliwość!

 

   

Energia zamiast pigułki

         Ponad 75% dorosłych Polaków cierpi przynajmniej na jedną chorobę przewlekłą. Stres, niewłaściwy tryb życia, nieracjonalne odżywianie, zanieczyszczone środowisko mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Coraz częściej dokuczają nam choroby cywilizacyjne, problemy z koncentracją, migreny, zaburzenia snu, nerwice.

Gabinet BIO-TERAPIE  proponuje Państwu  bezpieczną metodę pozwalającą organizmowi osiągnąć naturalną równowagę (homeostazę), prowadzącą do wzmocnienia układu immunologicznego, poprawy stanu zdrowia i złagodzenia dolegliwości, jaką jest vioforoterapia. Dzięki urządzeniu Viofor JPS  mamy możliwość zastosowania tej metody we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń. Viofor JPS to aparat do terapii i rehabilitacji energią fal elektromagnetycznych. Badania kliniczne pozwoliły tak dobrać parametry emitowanego pola, aby terapia była skuteczna i wielokierunkowa.

         Udokumentowane działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i regeneracyjne aparatu Viofor JPS jest niezastąpionym wsparciem w leczeniu i rehabilitacji. Stosowanie aparatu pozwala w wielu przypadkach na zmniejszenie ilości przyjmowanych leków - szczególnie przeciwbólowych, nasennych i przeciwdepresyjnych.

 

Kiedy stosujemy leczenie polem magnetycznym?

         Jest on zalecany w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych, charakteryzujących się przewlekłymi stanami zapalnymi, które mają miejsce chociażby przy schorzeniach reumatycznych. Leczenie polem magnetycznym poprawia krążenie krwi i limfy zapobiegając obrzękom i żylakom. Jest doskonałą profilaktyką chorób układu krążenia. Poprawia jakość życia w schorzeniach układu nerwowego: chorobie Alzheimera, Parkinsona, stwardnieniu rozsianym, mózgowym porażeniu dziecięcym, nerwicach i migrenach.

Viofor JPS jest też skuteczny w regeneracji tkanek, m.in. nabłonków dróg oddechowych, płuc oraz układu pokarmowego. Wspomaga układ hormonalny zmniejszając objawy menopauzy i andropauzy. Zwiększa produkcję naturalnego kolagenu, co przywraca skórze młodszy, zdrowy wygląd. Przyspiesza procesy leczenia, zapobiega powikłaniom, skutecznie wspomaga rehabilitację, m.in. w stanach pourazowych, po udarach mózgu, pęknięciach lub złamaniach kości, zwyrodnieniach stawów i kręgosłupa, osteoporozie, oparzeniach, bliznach pooparzeniowych.

         Leczenie polem magnetycznymn działa uspokajająco, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu. Dzięki temu przeciwdziała stresom dnia codziennego.


Metoda określona jako „magnetostymulacja w systemie JPS”  znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji. 

Współczesne znane metody diagnostyczne np. : tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, EKG, EEG, USG opierają się też na wykorzystaniu energii elektromagnetycznej jak Viofor JPS.

 

 

 

Magnetoledoterapia - synergia w rehabilitacji
 (leczenie polem magnetycznym i energią światła)

   Innym nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w aparatach z rodziny Viofor JPS jest wykorzystanie leczniczej energii światła i pola magnetycznego –  magnetoledoterapia. Jednoczesne stosowanie pola magnetycznego i światła ma na celu zwiększenie skuteczności terapii, zwłaszcza w przypadkach: dyskopatii, neuralgii, przeciążeń i urazów kręgosłupa, odleżynach, owrzodzeniach podudzi, stanów zapalnych skóry, głębokich ran po oparzeniach.
Nasza oferta to:


Współczesna rehabilitacja, leczenie polem magnetycznym w sprzężeniu z energią wysokoenergetycznych diod LED, oraz kompleksowa odnowa biologiczna, oparta na nowoczesnej technologii  i wiedzy, dająca doskonałe rezultaty w przywracaniu organizmu do stanu równowagi biologicznej, szczególnie w przypadku przewlekłych schorzeń.

 

 

 

PROWADZIMY WYNAJEM URZĄDZEŃ

WYSOKIEJ KLASY SKUTECZNOŚCI

DO TERAPII WE WŁASNYM ZACISZU DOMOWYM!

 

 

Naszą dewizą jest skuteczność!

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMÓW INFORMACYJNYCH, M. IN. WYPOWIEDZI TWÓRCÓW URZĄDZENIA VIOFOR JPS SYSTEM!

Viofor JPS - Pola nadziei

Viofor JPS - wideoinstrukcja obsługi

Viofor w mediach

Wideoinstrukcja obsługi

Ból przewlekły  a magnetostymulacja