0
Twój koszyk jest pusty.

Preparaty informacyjne


 

Podczas testu przygotowywany jest preparat informacyjny - dobierany indywidualnie dla każdego.

Preparaty wykonywane są na nośniku laktozowym, są preparatami informacyjnymi, które działają na płaszczyźnie biofizykalnej a nie biochemicznej  - tak jak większość leków - np. leki chemiczne, antybiotyki.

Wszystkie substancje chemiczne i organizmy żywe jako formy materialne maja swoje charakterystyczne spektrum fal elektromagnetycznych, które emitują. Dziś istnieje techniczna możliwość pomiaru tych częstotliwości i utrwalenia ich w formie elektronicznej, a także konstrukcja odpowiednich urządzeń (replikatory laserowo-magnetyczne), pozwalających na tworzenie kopii elektromagnetycznych tych substancji. Wykorzystuje się do tego celu nośniki o jednorodnej strukturze, np. laktoza, woda, spirytus, wosk. W ten sposób powstają preparaty informacyjne, które przekazują informacje do centralnego układu nerwowego - w formie fal elektromagnetycznych o fizjologicznych częstotliwościach,  jako właściwy impuls mający działanie stymulujące dla procesów samoregulacji i leczenia. Preparaty są całkowicie bezpieczne ze względu na brak działań chemicznych. Organizm selekcjonuje częstotliwości. Jeśli któraś z informacji nie jest potrzebna organizmowi, to staje się obojętna a nie szkodliwa. W ten sposób nie ma możliwości przedawkowania preparatu.

Jest to metoda terapii znacznie korzystniejsza  od klasycznej farmakoterapii. Nie wprowadza też tak wielu niepożądanych działań ubocznych.

 

Sposób zażywania:

Preparat zażywa się na ogół dwa razy dziennie lub wg wskazań, podjęzykowo.

Ponieważ preparat ma charakter informacyjny należy go przyjmować na czystą śluzówkę jamy ustnej – w odstępach minimum 10 minutowych od wszelkiego jedzenia i picia. Należy również robić 10 minut przerwy między każdym preparatem o innym działaniu.

Obie dawki najlepiej przyjąć do godz. 14.00 – kiedy przeważają reakcje pobudzania w organizmie.

Kopie informacyjne należy przechowywać z dala od wszelkich źródeł promieniowania elektromagnetycznego; telefony komórkowe, telewizory, lodówki, komputery, rutery, mikrofalówki, itd. Najlepiej zabezpieczyć preparat ekranując go, np. owinąć folią aluminiową.

 

 

 

 

 

Naszą dewizą jest skuteczność!

 

 

 

 

Uwaga!

Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje oczyszczjące i regeneracyjne nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza. Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawki leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzane w gabinecie Bio-Terapie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych ale

TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.