0
Twój koszyk jest pusty.

Probiotyki


AkuProbiotics

AkuProbiotics

Unikatowa kompozycja żywych kultur organizmów probiotycznych i fruktooligosacharydów, których stosowanie pomaga odbudować mikroflorę jelit oraz na długo i w optymalny sposób wspomagać regulację pracę przewodu pokarmowego.

Każdy ze znanych szczepów żywych kultur bakterii ma określone działanie. W skład AkuProbiotics wchodzą miliardy żywych bakterii, pochodzących z 13 szczepów, które wybrane zostały tak, aby w optymalny sposób oddziaływać na organizm człowieka.

Mikroorganizmy pozwalają na zachowanie czystych jelit; uczestniczą w rozkładzie składników odżywczych na związki proste, pomagają w produkcji witaminy K i B oraz w likwidowaniu szkodliwych bakterii.

 

AkuProbiotics sprawi, że:

  • Odbudujesz florę jelit, którą niszczysz codziennym pożywieniem.
  • Zniwelujesz problem wzdęć, gazów i problemów trawiennych.
  • Wzmocnisz swoją odporność.
  • Zregenerujesz Twój organizm po radio- lub chemioterapii.
  • Twój organizm będzie lepiej wchłaniał składniki odżywcze.
  • Zapobiegniesz biegunce i bólom brzucha.
  • Będziesz bardziej odporny na pasożyty przewodu pokarmowego.
  • Łatwiej będzie Ci walczyć z otyłością.

 

AkuProbiotics to:

20 miliardów bakterii w 1 kapsułce, gdy przeciętny produkt zawiera ich od 2 do 5 miliardów.13 różnych szczepów, z których pochodzą bakterie, podczas gdy w przeciętnym produkcie wykorzystuje się 1 – 5 szczepów, a w szczególnych wypadkach 7.Bardziej bezpieczny i skuteczny skład niż w innych produktach, gdyż wykorzystane szczepy występują także naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka – oczywiście w znacznie mniejszych ilościach.Łatwe stosowanie – 1 kapsułka dziennie.Bakterie zamknięte w bardzo powoli rozpuszczającej się celulozowej kapsułce, która pozwala probiotykom dotrzeć aż do jelita grubego.

 

Kto potrzebuje AkuProbiotics? Każdy!

Polecane kobietom w ciąży i karmiącym.Polecane dzieciom bez ograniczeń wiekowych.Polecane każdemu bez względu na wiek i płeć.Polecany w szczególności przy antybiotykoterapii i wszelkich chorobach.Nie można ich przedawkować!

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.                                        65,-zł   Zamawiam