0
Twój koszyk jest pusty.

Przygotowanie do badania


 

1. Konieczny jest dobry kontakt pomiędzy skórą i elektrodą, bez nasilenia lub osłabienia nacisku. Nie prowadzi się pomiaru jeśli powierzchnia skóry stykająca się z elektrodami jest podrażniona (ropnie, otwarte rany itd.).

2. Czoło, ręce i nogi pacjenta powinny być czyste, należy usunąć nadmierny pot , makijaż i kremy.

3. BARDZO WAŻNE ! - Należy dzień przed -  i w dzień badania pić dużo wody.

Warto, by w chwili diagnostyki pacjent nie był głodny. Najlepszym czasem do badania jest 1-1,5 godziny po posiłku. 2-3 doby przed badaniem nie wolno spożywać alkoholu. Dobę przed

badaniem nie wolno spożywać kawy, ostrych, ziołowych potraw. Bezpośrednio przed badaniem nie wolno spożywać czekolady, cytrusów, żuć gumy i pić herbaty. Zażywanie lekarstw, które można przerwać bez uszczerbku dla pacjenta należy przerwać na dobę przed badaniem. Lekarstwa, które są konieczne dla życia pacjenta i zażywane są od dłuższego czasu nie wpływają istotnie na wyniki (z wyjątkiem leków hormonalnych, sterydowych), jednak diagnosta przed zabiegiem powinien wiedzieć jakie preparaty i w jakich dawkach oraz o których godzinach pacjent zażywa. W przeddzień testu należy wykluczyć kontakt z aktywnymi chemicznie substancjami (lakiery, farby, rozpuszczalniki). Nie powinno się palić dobę przed testem (o ile nie wywoła to stresu u pacjenta).

4. Skóra powinna być czysta, zdrowa, bez objawów zapalenia i uszkodzeń mechanicznych. Nie wolno stosować przed badaniem leczniczych i kosmetycznych kremów i maści. Nadmiernie wilgotną skórę należy osuszyć chusteczką, a suchą zwilżyć.

5. Najlepsza jest odzież z naturalnych tkanin, przed testem należy zdjąć wszystkie ozdoby i przedmioty metalowe. Wyłączyć telefon komórkowy lub odsunąć go na odległość 1,5 metra.

6. Najlepszym czasem badania jest przedpołudnie kiedy osoba badana i terapeuta znajdują się w wypoczętym stanie. Jednak należy uwzględniać indywidualne biorytmy osoby testowanej.

7. W pomieszczeniu podczas testu nie powinny znajdować się osoby postronne (z wyjątkiem rodziców w przypadku dzieci)

 

Przeciwwskazania

- wszczepiony rozrusznik serca;

- znaczące uszkodzenia skory.

- kobiety w ciąży (z przyczyn prawnych)

- padaczka

 

 Naszą dewizą jest skuteczność!

 

 

 

 

 

 

Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje oczyszczajace i regeneracyjne nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza. Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawki leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzane w gabinecie Bio-Terapie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych ale

TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.