Magnetostymulacja

Leczenie polem magnetycznym

MAGNETOSTYMULACJA

Chcesz..

Przyspieszyć proces leczenia i rehabilitacji...
Zmniejszyć ilość przyjmowanych leków...
Przywrócić sprawność i dobre samopoczucie...
Poprawić jakość snu lub pozbyć się skutków wyczerpania psychofizycznego...
Podnieść odporność swoją i swojej rodziny...

Gabinet BIO-TERAPIE wykorzystując urządzenia z rodziny VIOFOR JPS daje ci taką możliwość!

Energia zamiast pigułki

Ponad 75% dorosłych Polaków cierpi przynajmniej na jedną chorobę przewlekłą. Stres, niewłaściwy tryb życia, nieracjonalne odżywianie, zanieczyszczone środowisko mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Coraz częściej dokuczają nam choroby cywilizacyjne, problemy z koncentracją, migreny, zaburzenia snu, nerwice.

Gabinet BIO-TERAPIE proponuje Państwu bezpieczną metodę pozwalającą organizmowi osiągnąć naturalną równowagę (homeostazę), prowadzącą do wzmocnienia układu immunologicznego, poprawy stanu zdrowia i złagodzenia dolegliwości, jaką jest vioforoterapia. Dzięki urządzeniu Viofor JPS mamy możliwość zastosowania tej metody we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń. Viofor JPS to aparat do terapii i rehabilitacji energią fal elektromagnetycznych. Badania kliniczne pozwoliły tak dobrać parametry emitowanego pola, aby terapia była skuteczna i wielokierunkowa.

Udokumentowane działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i regeneracyjne aparatu Viofor JPS jest niezastąpionym wsparciem w leczeniu i rehabilitacji. Stosowanie aparatu pozwala w wielu przypadkach na zmniejszenie ilości przyjmowanych leków - szczególnie przeciwbólowych, nasennych i przeciwdepresyjnych.

Kiedy stosujemy leczenie polem magnetycznym?

Jest on zalecany w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych, charakteryzujących się przewlekłymi stanami zapalnymi, które mają miejsce chociażby przy schorzeniach reumatycznych. Leczenie polem magnetycznym poprawia krążenie krwi i limfy zapobiegając obrzękom i żylakom. Jest doskonałą profilaktyką chorób układu krążenia. Poprawia jakość życia w schorzeniach układu nerwowego: chorobie Alzheimera, Parkinsona, stwardnieniu rozsianym, mózgowym porażeniu dziecięcym, nerwicach i migrenach.

Viofor JPS jest też skuteczny w regeneracji tkanek, m.in. nabłonków dróg oddechowych, płuc oraz układu pokarmowego. Wspomaga układ hormonalny zmniejszając objawy menopauzy i andropauzy. Zwiększa produkcję naturalnego kolagenu, co przywraca skórze młodszy, zdrowy wygląd. Przyspiesza procesy leczenia, zapobiega powikłaniom, skutecznie wspomaga rehabilitację, m.in. w stanach pourazowych, po udarach mózgu, pęknięciach lub złamaniach kości, zwyrodnieniach stawów i kręgosłupa, osteoporozie, oparzeniach, bliznach pooparzeniowych.

Leczenie polem magnetycznymn działa uspokajająco, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.
Dzięki temu przeciwdziała stresom dnia codziennego.

Metoda określona jako „magnetostymulacja w systemie JPS” znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji.

Współczesne znane metody diagnostyczne np. : tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, EKG, EEG, USG opierają się też na wykorzystaniu energii elektromagnetycznej jak Viofor JPS

Magnetoledoterapia - synergia w rehabilitacji

PROWADZIMY WYNAJEM URZĄDZEŃ WYSOKIEJ KLASY SKUTECZNOŚCI
DO TERAPII WE WŁASNYM ZACISZU DOMOWYM!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMÓW INFORMACYJNYCH,
M. IN. WYPOWIEDZI TWÓRCÓW URZĄDZENIA VIOFOR JPS SYSTEM!